top of page

Canbolat Hukuk Ekibimiz

50 Yıllık Tecrübe

Ekibimiz, ofisimizle ilk görüşmenizden davanızın sonuca bağlandığı ana kadar, davanızla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı özenle karşılamaya hazırdır. Kararlılıklarını ve olağanüstü profesyonel yeteneklerini görmek için ekibimizle tanışın.

Av. Bedrettin Canbolat

Kurucu Avukat

Av. Bedrettin Canbolat 1944 Doğumlu olup, 50 yıldan bu yana Ankara Barosuna kayıtlı Serbest Avukat olarak çalışmaktadır.

Radyo ve Televizyon Yayınları 29 yıldan bu yana devam etmek olup, Bu Güne Kadar Takriben 8500 ( Sekizbinbeşyüz )’ den fazla hukuk programı yapmış bulunmaktadır. Bu yayınların bir kısmı halen devam etmektedir.

_MG_5882.jpg
ferruha-canbolat - Kopya.jpg

Av. Ferruha CANBOLAT

Onursal Kurucu Avukat

1971 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun olmuş olup, çeşitli yayınları mevcuttur. Radyo ve Televizyon Yayınları 20 yıldan bu yana devam etmek olup, bu güne kadar 1500'den fazla hukuk programı yapmıştır.

Av. Eyüp Sabri CANBOLAT

Yönetici Avukat

Ankara Barosuna kayıtlı olarak 14 yıldan bu yana serbest avukatlık yapmaktadır. Türkiye Barolar Birliği ve Ankara Barosu Staj Kurulunda Aile Hukuku üzerine yüzyüze ve on line seminerler vermektedir.  Televizyon ve youtube üzerinden söyleşleri ve eğitim çalışmları devam etmektedir. 

_MG_5912.jpg

Av. Muhammed Emin KIRIKÇI

Avukat

1996 yılında Ankara'da doğmuş olup, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Stajını Ankara Barosu'nda tamamlamıştır. Ağırlıklı olarak Ceza, Aile, Miras, İş Hukuku alanlarında çalışmaktadır. "Onuncu Yılında Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun" Sempozyumu Organizatörlüğü Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen "Anlattırıcı Soru - Çapraz Sorgu" Semineri Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen "CMK-HMK'da İstinaf" Semineri Hukuki Araştırmalar Derneği tarafından düzenlenen "Uygulamalar Işığında Boşanma Davaları ve Boşanmada Mal Rejimi Davaları" Semineri Çeşitli hukuk seminerlerinde katılımcı ve organizatör olarak yer almış, kurgusal dava yarışmalarına katılmıştır. Çeşitli makaleleri ve Canbolat Hukuk Kanalında Eğitim Videoları vardır.

_MG_5956.jpg
Muhammed Emin Kırıkçı
_MG_5940.jpg

Av. Şule R. ÖZAYDIN

Avukat

1996 yılında doğmuş olup stajını Ankara Barosunda tamamlamıştır. Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Mesleğinin başından beri büromuzda çalışmaktadır. Ağırlıklı olarak Aile, Miras, İş, Sigorta, Ceza ve İdare Hukuku alanlarında çalışmaktadır. Çeşitli makaleleri ve Canbolat Hukuk Kanalında Eğitim Videoları vardır.

Şule Özaydın

Av. Gözde ÇALIŞKAN

Avukat

1995 yılında Ankara’da doğmuş olup, Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2018 yılında mezun olmuştur. Staj eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Barosuna bağlı olarak avukatlık mesleğine başlamıştır. Ağırlıklı olarak Aile Hukuku, İş Hukuku, Miras Hukuku, İdare Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında çalışmaktadır. 

_MG_5951.jpg
_MG_5840.jpg

Özden CANBOLAT

Aile Danışmanı ve Eğitmen

2003-2017 yılları arasında çeşitli TV kanallarında Haber Spikerliği görevinde bulunan  Özden Canbolat Haber ve Ekonomi alanında çalışmıştır.  Sosyoloji mezunu ve Aile danışmanıdır. Pedagojik Formasyon eğitimini Gazi Üniversitesi'nde tamamlamıştır.  Şu anda çeşitli kurum ve kuruluşlarda Diksiyon, Etkili Konuşma, Beden Dili ve Hitabet alanında eğitim vermektedir. Özden Canbolat, Ufuk Üniversitesi Adalet Bölümünü bitirmiştir.  Canbolat Hukuk Bürosunda Aile danışmanı ve Eğitmen olarak görev almaktadır. 

bottom of page